POZNAJ NASZYCH TRENERÓW

Poniżej przedstawiamy sylwetki naszych trenerów i ekspertów.
Marcin Styrna

Marcin Styrna

Trener, facylitator, doradca, przedsiębiorca, członek Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Przez lata aktywnie działał w samorządności studenckiej, sprawował m.in. funkcje: Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej czy Przewodniczącego Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Krakowa. Posiada długoletnie praktyczne doświadczenie w zakresie budowania i zarządzania dużymi zespołami. Jako konsultant oraz trener pracował dla firm oraz instytucji z następujących branży: lotniczych, ochrony mienia, medycznych, PR, HR, organizacji ogólnopolskich festiwali, produkcyjnych, fundacji, ogólnopolskich organizacji studenckich oraz uczelni. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach z zakresu: budowania zespołu, motywacji, wolontariatu, rozwiązywania konfliktów, strategii. Członek Rady Doradczej EURODOC – Europejskiej Rady Doktorantów i Młodych Naukowców z siedzibą w Brukseli. Biznesowo związany z kilkunastoma podmiotami w tym: CEO w S&O Partners (firmie konsultingowo-szkoleniowej), CEO w Business Tailors (spółce zajmującej się budowaniem i łączeniem metod kreatywnych z narzędziami digital-media), co-Founder oraz Przewodniczący Rady Fundacji w Fundacji Polska Innowacyjna (zajmującej się wspieraniem młodych polskich innowatorów).

Paula Socha

Paula Socha

Absolwentka Politechniki Łódzkiej. Studentka Pedagogiki. Od 2012 roku związana z Samorządem Studenckim Politechniki Łódzkiej. Założycielka Komisji ds. Rozwoju SSPŁ. Członek Komisji ds. Projektów Parlamentu Studentów RP. W ciągu ostatnich kilku lat wzięła udział w organizacji około 50 projektów, w tym około 15 jako koordynator. W swojej działalności skupia się na tworzeniu zespołu, zarządzaniu nim, wyciąganiu potencjału z ludzi, poprawnej komunikacji, zarządzaniu czasem oraz projektami. Zawodowo szuka wyzwań w pracy z ludźmi kształcąc młodzież w szkole, dorosłych podczas szkoleń zawodowych, a także dzieląc się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem.  Najwięcej relaksu dostarcza jej muzyka, a wolny czas spędza na kontaktach z innymi ludźmi oraz nad własnym rozwojem.

Sławomir Prusakowski

Sławomir Prusakowski

Psycholog, trener, nauczyciel akademicki, doradca. Przeprowadził ponad 11.000 godzin szkoleń w tym ponad 1400 godzin Treningów Interpersonalnych (Bussiness-Relation Group Coaching). Posiada uprawnienia II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia Treningów Interpersonalnych. Współpracuje z wieloma organizacjami szkolącymi i uczelniami. Szkolił dla takich firm jak: PWC, Grupa Żywiec, BPH, BzWBK, EricPol, Tauron. Zajmuje się także działalnością prospołeczną. Szkoli nauczycieli Polonijnych wierząc, że tylko dobra jakość edukacji pomoże utrzymać tożsamość Polaków poza granicami. Laureat nagród za działalność prospołeczną (min. PolCul). Szkoli trenerów ucząc adeptów tego zawodu. Od 13 lat współpracuje ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej gdzie jako praktyk uczy studentów Psychologii budowania relacji z klientami.

Tomasz Waleczko

Tomasz Waleczko

Psycholog, trener II stopnia PTP, trener rozwoju umiejętności interpersonalnych, pracuje w biznesie i organizacjach pozarządowych. Jego głównym celem pracy trenerskiej jest uruchomienie zmiany perspektywy uczestników i rozpoczęcie drogi w zmianie emocjonalnej, osobistej i budowanie kompetencji interpersonalnych umożliwiających dobrą współpracę, funkcjonowanie między ludźmi. Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe w szczególności: Moderacja warsztatów (praca na realnych problemach, moderacja dyskusji- konferencje, ewaluacja: 450h), Szkolenia dla trenerów (podstawowe i doskonalące: ok. 3000h), Szkolenia dla administracji publicznej (samorząd, instytucje: ok. 100h), Szkolenia dla biznesu ok. 2500h, Organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia: ok. 600h), Oświata, edukacja (uczelnie wyższe, szkoły, nauczyciele: ok. 400h), Rozwój osobisty (trening interpersonalny i warsztaty otwarte, projekty: ok. 560h treningów i 160h warsztatów), Coaching personalny ok. 500h. Prywatnie interesuje się fizyką wysokich energii i fotografowaniem.

Radosław Świergosz

Radosław Świergosz

Właściciel firmy i dyrektor placówki doskonalenia nauczycieli. Trener biznesu i edukacji. Prowadził setki szkoleń i warsztatów dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli, a także pracowników firm. Szkoli głównie z umiejętności miękkich, m.in. autoprezentacji, komunikacji, budowania zespołu, asertywności, treningu antystresowego i motywacji.

Jest nauczycielem z wykształcenia i zna dobrze środowisko nauczycielskie. Z drugiej strony pierwsze kroki w „trenerce” stawiał, szkoląc przedstawicieli handlowych (to była jego pierwsza poważna praca). Obecnie szkoli z powodzeniem w obydwu tych dziedzinach, wprowadzając elementy „szkolne” do biznesu, a te „biznesowe” do szkoleń oświatowych. Stara się być wrażliwy na uczestników szkolenia, stwarzając im przestrzeń do zmiany i uczenia się, jednocześnie inspirując własnymi przemyśleniami i wiedzą, którą nieustannie nabywa.

Grzegorz Kolasiński

Grzegorz Kolasiński

Seryjny przedsiębiorca i promotor działań przedsiębiorczych z 10 letnim doświadczeniem. Na co dzień #SzyjeInternety i prowadzę agencję Business Tailors Sp. z o.o. jako Digital Business Growth Expert / Co-Founder. Inspiruje innych do działania zaczynając od „DLACZEGO”!

W swojej karierze zawodowej pełniłem funkcję Pełnomocnika Rektora, Rzecznika Prasowego i wykładowcy na Uniwersytecie Rzeszowskim. Budowałem sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości w Rzeszowie oraz na Podkarpaciu – pomogłem ponad 200 startupom w rozwoju swojego biznesu. Jestem cenionym dydaktykiem, szkoleniowcem i trenerem biznesowym z zakresu: personal branding, social media, media relations, planowanie strategii i rozwój marki osobistej.

Doradzam korporacjom oraz małym średnim przedsiębiorstwom w Polsce. Posiadam bogate doświadczenie teoretyczne i praktyczne w zakresie strategii marki i komunikacji w mediach cyfrowych. Wierzę, że nie ma jednej miary, dla działań SEO, SEM i SOCIAL MARKETING’U. Dlatego dostarczam osobiste, pasjonujące i dostosowane usługi dla każdego Klienta.  Co najważniejsze za każdym razem pokazuję jak będę pracować, tak aby osiągane wyniki były realne, jasne i rzetelne.

Michał Krzyżowski

Michał Krzyżowski

Architekt, edukator, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, założyciel Instytutu Innowacyjnej Nauki, członek Rady Fundacji Polska Innowacyjna, współtwórca i organizator ogólnopolskich warsztatów Architektour fundacji Na Dużą Skalę, organizator wielu konferencji, wydarzeń naukowych i kulturalnych, szkoleniowiec z zakresu budowania relacji i wizerunku w biznesie. Szkolenie przeprowadzane dla różnych instytucji publicznych i prywatnych.

Od wielu lat zajmuje się działaniami społecznymi i edukacją architektoniczną.

Katarzyna Bąk

Katarzyna Bąk

Absolwentka inżynierii mechaniczno-medycznej na Politechnice Gdańskiej. Inżynier konstruktor z kilkuletnim doświadczeniem w projektowaniu 2D i 3D, w tym tworzeniu ilustracji technicznych i instrukcji obsługi maszyn i urządzeń, a także grafiki i produktu jako formy przemysłowej. Współtwórczyni projektu MINDS – warsztatów projektowania urządzeń medycznych dla studentów inżynierii i wzornictwa, w których tworzyła program i organizowała proces projektowy w myśl patient-centered design.

W Strefie Startup Gdynia – sekcji Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, odpowiedzialna za organizację i facylitację warsztatów design thinking oraz service design koordynując wydarzenia m.in. w ramach Global Service Jam, czy Design Thinking Week, a także spotkań dla studentów i naukowców.
Obecnie współtworzy organizację m+lab, w której specjalizuje się w tworzeniu strategii wzorniczej produktu i wdrażaniem procesów projektowych.