Rekomendacje

Sprawdź kto poleca nasze szkolenia !
“Z największą przyjemnością mogę zarekomendować szkolenia jako profesjonalne, rzetelne i niezwykle merytoryczne. Niebagatelne znaczenie ma również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla studentów oraz biznesu dzięki czemu szkolenia są dopasowane do specyfiki grupy odbiorców”
Tomasz Tokarski

Przewodniczący (kadencja 2017/2018), Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej

“Będąc pracodawcą dostrzegam potrzebę rozwoju potencjału ludzi. Inicjatywa szkolenidlastudentow.pl daje szanse studentom, by sami o to zadbali jeszcze przed rozpoczęciem kariery zawodowej. Ta inwestycja w siebie z pewnością przyniesie im korzyści przy rozmowie kwalifikacyjnej.”
Albert Opoka

Starszy Partner, Phinance

“Jakość szkoleń w jakich miałem okazję uczestniczyć oceniam bardzo wysoko. W szczególności należy  zwrócić uwagę na rzetelne przygotowanie prowadzącego oraz elastyczne i profesjonalne podejście do potrzeb uczestników.”
Michał Kostrzewa

Przewodniczący, Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej

„Szkoleniadlastudentow.pl to inicjatywa profesjonalnych trenerów. Współpracując z nimi, nie mam wątpliwości, że absolwenci ich warsztatów będą dobrze przygotowani z wybranego obszaru.”
Grzegorz Pocięgiel

Właściciel, Agencja Ochrony Hektor

„Szkolenia profesjonalne, merytoryczne, ale przede wszystkim nieszablonowe podejście do tematu. Interakcja między trenerem, a grupą sprawia, że każdy aktywnie uczestniczy w szkoleniu i wychodzi z niego pełen satysfakcji oraz zadowolenia ze zdobytej wiedzy i umiejętności.”
Maria Wichowska

Przewodnicząca, Samorząd Studencki Politechniki Gdańskiej

Jako studentka miałam wielokrotnie przyjemność uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez Marcina Styrnę. Do dziś pamiętam nasze pierwsze spotkanie w Krakowie, na początku mojej przygody z samorządem studenckim. To było za każdym razem bardzo cenne i pouczające doświadczenie.

Zuzanna Hazubska

Prezes Zarządu, Fundacja Manus

„Certyfikat ukończenia kursu z szkoleniadlastudentow.pl jest dla mnie gwarantem dobrego pracownika. Mając kilku kandydatów na jedno miejsce o podobnym wykształceniu decydujące przy wyborze są dodatkowe aktywności, własny rozwój i umiejętności”
Łukasz Wzorek

Właściciel, Wzorek systems

„Szkolenia z umiejętności miękkich są istotne dla studentów. Pozwalają rozwijać kompetencje społeczne, co przyczynia się do rozwoju w działalności społecznej, ale też zawodowej. Polecam nowo zaprezentowany projekt, kompleksowa propozycja szkoleniowa pozwala wybrać uczestnikom zakres kształcenia, najbardziej istotny z perspektywy tworzenia ich umiejętności liderskich.”
Paweł Adamiec

Koordynator ds. studenckich, Polskiej Komisji Akredytacyjnej

„W pełni popieram tą inicjatywę skierowaną do studentów! Szukając młodych pracowników – studentów i absolwentów, nie da się nie zauważyć, że brakuje im umiejętności zarządzania własną pracą czy pracy pod presją czasu. Warto by nauczyli się tego podczas edukacji.”
Michał Czeluśniak

Współwłaściciel, Fabryka Magika

„Na Uczelniach Technicznych, przy dużej ilości ćwiczeń, laboratoriów i innych zajęć ciężko zadbać również o rozwój kompetencji społecznych. Widać to szczególnie podczas prac grupowych, gdzie brak zorganizowania poszczególnych osób, utrudnia pracę wszystkich, lub gdy w grupie brakuje lidera i nikt nie potrafi pchnąć pracy do przodu. Problem stanowią również prezentacje wyników swojej pracy. Grono studentów zna podstawowe zasady prawidłowej autoprezentacji, dla innych odpowiedź ustna jest jednym z najbardziej stresujących przeżyć. Przyszli inżynierowie zapominają, że ich praca nie będzie polegać tylko na pracy przy komputerze czy maszynach, ale również na relacjach z klientami i innymi współpracownikami. Uważam, że szczególnie dla nich ważne jest, by mieli szanse kształtowania swoich umiejętności, które doprowadzą ich do sukcesu. Warsztaty, które możemy znaleźć na własnej Uczelni w godzinach dostosowanych do studentów są idealną na to okazją, a właśnie w takich warunkach są organizowane przez szkoleniadlastudentow.pl.”
Paweł Wróblewski

Mechatronika, II rok, Politechnika Łódzka

„Jako lider w swojej firmie chcę pracować z najlepszymi. Szkolenia, rozwój osobisty oraz zaangażowanie społeczne poza studiami to aktualnie najważniejszy element decydujący o zatrudnieniu w mojej firmie. Chcę mieć pewność, że ludzie, które pracują dla mnie będą miały szeroką wiedzę w wielu obszarach, a nie są tego w stanie zrobić jeśli nie szkolą się u najlepszych. Bardzo polecam szkoleniadlastudentów.pl, gdyż gwarantują one najlepszą dostępną na rynku wiedzę dla studentów i nie tylko.”
Łukasz Kaleta

Prezes Fundacji wspierania przedsiębiorczości „Activus Promptus”, inwestor i seryjny przedsiębiorca

„Będąc pracującą studentką dostrzegam potrzebę kształtowania osobowości podczas studiów. Myśląc poważnie o karierze zawodowej bardzo ważne jest, by zdobywać doświadczenie podczas praktyk, staży i rozpocząć pracę jak najwcześniej. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ nasza wiedza jeszcze nie jest kompletna, możemy to jednak osiągnąć poprzez rozwinięte kompetencje społeczne. Wielu pracodawców dostrzega braki w kształtowaniu naszych zachowań już podczas rozmów kwalifikacyjnych. Brak pewności siebie, zorganizowania czy nieodpowiedni język potrafią zepsuć prezentacje nawet najlepszego studenta. Część z nich chcąc iść naprzód rozpoczyna pracę w trakcie roku akademickiego, jednak bez podstawowej wiedzy o zarządzaniu czasem nie są w stanie pogodzić zajęć na Uczelni z pracą i wypalają się po miesiącu lub dwóch. Chcąc zdobywać zawodowe szczyty musimy pamiętać nie tylko o wiedzy, ale również o umiejętnościach miękkich. Uważam, że młodzi ludzie powinni zainwestować w siebie i skorzystać z narzędzi sukcesu oferowanych przez szkoleniadlastudentow.pl.”
Zuzanna Kierzkowska

Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, V rok, Szkoła Główna Handlowa

„W obecnych czasach, gdzie wiedza jest ogólnodostępna poprzez internet, dużo większe znaczenie mają kompetencje społeczne. Umiejętności zdobywane na warsztatach organizowanych przez szkoleniadlastudentow.pl są poszukiwane na rynku pracy.”
Daniela Kostrzewa

Wspólnik, SZOK event group

„Okres studiów powinien być czasem przygotowań do dorosłego życia i pracy zawodowej. Przychodząc na Uczelnie Wyższe mamy różne doświadczenia ze szkół średnich. Część z nich kształtuje w młodzieży kult tradycji, inne dają przestrzeń do kreatywności. Wybierając kierunek studiów często kierujemy się predyspozycjami do przedmiotów humanistycznych lub przyrodniczo – matematycznych. Mało kto jest świadomy, by dostosować kierunek studiów również do swojej osobowości. Szkolenia oferowane przez szkoleniadlastudentow.pl są pomocą w odnalezieniu się podczas nowych wyzwań jak prezentowanie wyników swojej lub grupowej pracy, czy zarządzanie własnym czasem, gdy zajęcia nie odbywają się już w godzinach 8:00 – 14:00. Zdobycie wiedzy podczas warsztatów umiejętności miękkich jest kluczem do tego, by przygotować się do pracy zawodowej i w sposób spokojny i zorganizowany przejść przez studia.”
Maja Kolasa

Geodezja i Kartografia, IV rok, Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie

Profesjonalni trenerzy, poszukiwane umiejętności, inwestycja w siebie na lata. Jako pracodawca polecam udział w warsztatach, który zaowocuje w karierze zawodowej i życiu osobistym.
Marek Kitliński

Właściciel, Termocent

„Warsztaty i szkolenia Marcina Styrny były jednym ze składowych sukcesu prowadzonego przeze mnie projektu. Dzięki szkoleniu o zarządzaniu sobą w czasie zmieniłem swoje złe nawyki i teraz mogę pracować zacznie efektywniej. Pełen profesjonalizm!”
Jan Fill

Logistyka, II rok, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Szkolenia prowadzone bardzo profesjonalnie,  efektywność zajęć i fochowie podejście do Klienta- Studenta miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników” 
Katarzyna Kania

Przewodnicząca Rady Uczelnianej Samorządu Studentów, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

„Chciałbym wyrazić uznanie i podziękowanie za profesjonalne przeprowadzenie szkolenia „Efektywne budowanie zespołów zadaniowych z elementami skutecznej motywacji”  przez Marcina Styrnę. Wysoka efektywność zajęć oraz profesjonalne podejście trenera sprawiło, że nauczyłam się wyznaczać sobie efektywne cele oraz rozdzielać i delegować zadania.”
Paulina Bednarska

Zarządzanie, III rok, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

„Każdy student powinien zdawać sobie sprawę z tego że dla przyszłych pracodawców ważne są ich umiejętności. Nie tylko te twarde, ale również (w zdecydowanie większym stopniu) te miękkie. Bardzo często przy dzisiejszym rynku pracy firmy doszkalają pracowników w dziedzinach twardych dostosowując wiedze pracownika do swoich potrzeb. Jednak problem pojawia się w momencie kiedy zaczyna się wymagać koordynacji prac w zespole, prezentacji tematów na konferencjach czy umiejętności dostarczenia zadań w założonym czasie. Tutaj każdy z nas musi zadbać o to sam. Szkolenia dostarczane przez S&O Partners są idealnym rozwiązaniem aby stać się wartościowym zawodnikiem na rynku pracy. Umiejętności przekazywane przez trenerów w szkoleniach które nabywamy przez aktywne uczestnictwo to teoria i praktyka w jednym! Jako były uczestnik szkoleń realizowanych przez S&O, a teraz również jako pracodawca mogę z czystym sumieniem stwierdzić że udział w takich szkoleniach ułatwił mi start oraz późniejsze zarządzanie swoją firmą. Szczerze zachęcam was do udziału ”
Dawid Ratajczak

Właściciel, Develos

„Szkolenia, które przeprowadził Marcin były niezwykle ciekawe oraz bardzo merytoryczne. W znaczący sposób przyczyniły się do mojego dalszego rozwoju.”
Mikołaj Wolan

Inżynieria Medyczna, II rok, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

„Projekt szkoleniadlastudentow.pl jest jednym z bardziej wartościowych projektów skierowanych do studentów. Jest on swego rodzaju uzupełnieniem wiedzy, kompetencji jaką nabywają studenci podczas toku studiów, a z drugiej strony oczekiwanej przez pracodawców.”
Grzegorz Kolasiński

Digital Business Growth Expert / Co-Founder, Business Tailors sp. z o.o.

„Szkolenia poprowadzone przez Marcina Styrnę? Rewelacja! Przyczyniły się nie tylko do rozwoju mojej organizacji, ale również w moim rozwoju osobistym. Umiejętności zdobyte na szkoleniach wykorzystuje z powodzeniem na co dzień w życiu zawodowym.”
Kamila Haręzga

Matematyka, I rok - II stopień, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza